News

Audycja radiowa o serialach powraca!

„Serialowe wrota”, audycja tylko i wyłącznie o serialach, po wakacjach powraca z drugim sezonem. Premierowy odcinek rozpocznie się w środę, 26 września o 19.00 w eLO RMF.

Sezon serialowy właśnie się rozkręca, a oficjalnie otwarła go przed kilkoma dniami gala rozdania nagród Emmy. W kategorii miniserial lub film zwyciężyło polityczne „Game Change”, najlepszą komedią zostało znów „Modern Family”, a statuetkę w kategorii dramatycznej zgarnęło „Homeland”, pokonując triumfujący od czterech lat serial „Mad Men”. Kto został słusznie nagrodzony, kogo pominięto? W pierwszym odcinku drugiego sezonu „Serialowych wrót” będziemy podsumowywać całą galę tegorocznych Emmy Awards. Bądźcie z nami!

„Serialowe wrota” powracają z drugim sezonem i nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali, o ostatnich epizodach swoich ulubionych produkcji oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami. Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program poprowadzą Dawid Rydzek i Jakub Filimon.

Więcej na temat audycji na serialowewrota.hatak.pl (tam też można posłuchać poprzednich programów) oraz facebook.com/serialowewrota. Najbliższa audycja rozpocznie się 26 września, w środę o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.pl.

Kategorie: audycja, News, Seriale