News

Tyle nowości?! Dramat!

W nowych „Serialowych wrotach” prowadzący przyjrzą się nowym serialom dramatycznym. O tym, jakie produkcje będą wzbudzały największe emocje będzie można posłuchać w środę, 10 października o 19.00 w eLO RMF.

Komedie mogą nas śmieszyć, bawić nawet nas do łez, ale chyba wciąż największe emocje budzą produkcje dramatyczne. Nowy sezon to jak zwykle szereg ekscytujących propozycji – diabelskie „666 Park Avenue”, gorące „Chicago Fire” i klimatyczne „Vegas”. Spore oczekiwania wiążą się z następcą „Dr. House’a” – „The Mob Doctor”, nie mniejsze również z amerykańską adaptacją przygód Sherlocka Holmesa pt. „Elementary”. Oprócz tego dość niesłusznie mało promowane „Last Resort” i obowiązkowa pozycja dla fanów sci-fi – „Revolution. Co warto oglądać? O tym w trzecim odcinku nowego sezonu „Serialowych wrotach”.

„Serialowe wrota” powracają z drugim sezonem i nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali, o ostatnich epizodach swoich ulubionych produkcji oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami. Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program poprowadzą Dawid Rydzek i Jakub Filimon.

Więcej na temat audycji na serialowewrota.hatak.pl (tam też można posłuchać poprzednich programów) oraz facebook.com/serialowewrota. Najbliższa audycja rozpocznie się 10 października, w środę o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.pl.

Kategorie: audycja, News, Seriale
  • Majkelo

    No i stronka zdechła. Szkoda. 
    R.I.P 😉

    • KanapowyMicz

      R.I.P = returning in progress, o tak 😀