News

Odkurzamy kanapę!

odkurzamy

Minęło troszkę czasu, kiedy ostatni raz dokonywaliśmy wpisu w serwisie, ale co za dużo to niezdrowo. Pora na odgarnięcie tumanów kurzu, wytrzepanie kanapy i przygotowanie jej na kolejne, a zarazem lepsze czasy. Zostawiamy nasze rodziny, żony, dzieci, kochanki i powracamy!

Minęło kilka miesięcy odkąd dokonaliśmy ostatniego wpisu i zdajemy sobie doskonale sprawę, że to długo, a nawet bardzo długo, kiedy nas nie było.  W tym czasie zarówno w serialowym świecie, jak i w naszych życiach  zdarzyło się dość sporo. Odstawiliśmy nasze hobby na bok, ale tak być nie może! Postaramy się nadrobić zaległości z czasem [i wedle możliwości czasowych], jednak bardziej skupimy się na bieżących sprawach.

Po drodze zgubiliśmy gdzieś kilka nowości, którym poświęcimy troszkę czasu. Mam tu na myśli House of Cards, Banshee, The Following, Hannibal. 

Zgubiliśmy również kilka finałów, zwłaszcza jeśli chodzi o ramówkę jesienna 2012 i wiosenną 2013.

Będzie troszkę inaczej niż do tej pory. Na stronie będziemy zamieszczać podobne wpisy jak do tej pory. Dodatkowo na naszym fanpage’u na Facebooku będziemy dodawać krótkie materiały, wpisy, linki do ciekawych artykułów lub cokolwiek co wyda nam się w jakiś sposób interesujący.

Mam nadzieję, że szybko się rozkręcimy i nie pozwolimy by kanapa kurzyła się dłużej i marnowała.

Pozdrawiamy Was i niech Wasze ulubione produkcje trwają wiecznie!

Kategorie: News
 • http://www.applecenter.pl/ Łukasz

  Dobrze to słyszeć. Czytać znaczy. Powodzenia! 😉

 • A.

  Nie zamierzacie już robić kolejnych przerw?

 • A.

  1 news na dzień to chyba mało, co?

  • Kanapowy Czarny

   Ideą kanapowych nigdy nie było spamienie newsami, tylko stworzenie miejsca z dobrymi recenzjami. Stworzyliśmy tą stronę dla fanów seriali i zawsze chcieliśmy ją razem z nimi tworzyć.

   Cieżko mi powiedzieć czy będziemy mieli jeszcze jakieś przerwy czy nie. Kiedyś na początku naszego istnienia napisaliśmy: „Kanapowi są for fun”, jak się skończy fun to i skończą się kanapowi.

 • A

  Zbyt dużą, albo to chociaż regularną liczbą recenzji pochwalić się nie możecie. Pytam,bo na tą chwilę nie widzę tutaj czegoś, czego nie znajdę na innych serwisach tego typu. Chyba, że chodzi o jeden wpis na dzień ( wow)- z czymś takim w innych serwisach się jeszcze nie spotkałem. 🙂

  • Kanapowy Czarny

   Zawsze łatwo krytykuje się innych, jeżeli samemu się nic nie robi. Nie każdy jest w gimnazjum/liceum i ma za dużo wolnego czasu. Jeżeli chcesz więcej newsów czytaj hatak 🙂

   • A.

    Nie widzę sensu w prowadzeniu strony, kiedy nie ma się na nią czasu. A ta Wasza nie sprawdza się nawet w formie bloga, a co dopiero portalu.

    • Kanapowy Czarny

     Specjalnie dla Ciebie właśnie zamykam Kanapowych! Miłego trolowania gdzie indziej 🙂