News

True Blood nadchodzi z 6 sezonem!

show-true-blood

Wielkimi krokami nadchodzi True Blood wraz z 6 sezonem, premiera została zapowiedziana na 16 czerwca 2013 roku. Mamy kilka newsów oraz nowe promo. Pewnie będą spoilery.

Czego możemy się spodziewać bo wstrząsającym finale 5 sezonu? Myślę, że na pewno nic nowego. Będzie krew, będzie przemoc, będzie sex, a w zasadzie według obiecanek scenarzystów będzie jeszcze ostrzej. Piąty sezon reprezentując polityczne potyczki świata wampirów i ludzi, moim skromnym zdaniem wypadł bardzo dobrze. Śmiem nawet twierdzić, że wypadł równie dobrze jak pierwszy sezon, a usunięcie wątku miłosnego Suki/Bill było świetnym posunięciem.

Nowy sezon promowany jest hasłem „Nikt nie żyje wiecznie”. W poprzednim sezonie widzieliśmy jak ludzkość wkurwiła wkurzyła się na wampiry. W szóstym sezonie zobaczymy nie mały przewrót polityczny po stronie ludzi, którzy być może zechcą wyeliminować wampirzą rasę na dobre.

No i był zapomniał, ku mojemu i chyba nie tylko mojemu zdziwieniu, serial True Blood stał się zdobywcą People’s Choice Award 2013 w kategorii „Ulubiony serial telewizji kablowej”. Pokonał takie seriale jak Dexter, Game of Thrones,  i Spartakusa.

Promo 6 sezonu True Blood vol1:

Promo 6 sezonu True Blood vol2: