News

Co w 3 sezonie Suits?

show-siuts-season3

Jeszcze nie minęły 2 miesiące od finału 2 sezonu „W garniturach”, a już tylko 3 tygodnie do premiery kolejnego sezonu. Mamy dla was garść informacji, czego możemy się spodziewać w najbliższych odcinkach. Spoilery bankowe.

Już w pierwszym odcinku Harvey wywali Mike na zbity pysk, a ich zaufanie wobec siebie zostanie kompletnie zniszczone. Mimo przeprosin i starań, Mike zostanie na bruku, aczkolwiek na bardzo krótko, ponieważ przygarnie go Luis Litt.

Mike przez wiele odcinków będzie starał się powiedzieć „przepraszam”,  bohater ten dorośnie i zacznie dążyć do zostania prawdziwym prawnikiem, jednocześnie starając się odpracować swoje dobre imię. Jeżeli chodzi o jego związek z Rachel, ich bliskość i zaufanie do siebie nigdy nie było większe, będe musieli podjąć decyzje o swoim związku oraz zdecydować którą ścieżką chcą kroczyć i czy to napewno ona jest najlepsza. Przez cały sezon będziemy obserwowac jak tych dwoje bohaterów ewoluuje, oraz jak odbijają się na nich firmowe potyczki, czy też sam fakt przedstawienia Rossowi ojca Rachel.

Jeżeli chodzi o samo ‚Pearson Hardman’ , przez pierwsze 3 odcinki będziemy oglądać konsekwencje „spółkowej” decyzji Jessiki, która diametralnie zmieni życie firmy.

Trzeci sezon Siuts opowiadać będzie o zaufaniu, jego braku oraz lojalności przekładanej przez osobiste korzyści głównych bohaterów.

 [źródło:E! Online]

Promo Siuts season 3:

Kategorie: News, Seriale, Suits