News

„Believe” – nowy serial od NBC + 3-minutowe promo

show-believe-2

Stacja NBC wyemituje nowy serial o tytule „Believe”. Motywem przewodnim serialu będą nadprzyrodzone moce, którymi obdarzona jest główna bohaterka –  Bo [grana przez Johnny Sequoyah, która dopiero zaczyna swoją karierę].

Ta młoda aktorka [jeśli już na to miano zasługuje] zagra dziewczynkę obdarzoną zdolnościami, których normalny człowiek nie jest w stanie pojąć. Przez swoje umiejętności będzie w centrum zainteresowań ludzi, którzy chcieliby je wykorzystać dla własnych korzyści. Oddział „wierzących”, który rozpoznał w dziewczynce te wszystkie talenty, postanawia ją obronić przed złem tego świata. Dlatego uwalniają  z wiezienia, niesłusznie skazanego na śmierć więźnia o imieniu Tate [Jake McLaughlin], by ten dbał o jej bezpieczeństwo.

Gdy obejrzałem po raz pierwszy zwiastun, miałem dość mieszane uczucia. Z jednej strony tematyka może zainteresować ludzi, jednak bez dobrej głównej fabuły i wątku, który to wszystko poprowadzi, może się z tego zrobić kolejny kiczowaty serial. Pewne nadzieje daje nazwisko producenta zaangażowanego w  produkcję – J.J. Abrams, jednak co z tego wyjdzie zobaczymy dopiero na przełomie 2013/2014 roku, ponieważ NBC ogłosiło premierę gdzieś w tzw. „midseason” ramówki jesiennej.

Kategorie: Believe, News, Seriale