News

Serial „The Returned” na brytyjskim Channel 4

show-the-returned-2

Brytyjski Channel 4 wykupił prawa do francuskiego serialu „The Returned” [org. Les Revenants]. Ma to być mocna pozycja w ich ramówce.

 

Pierwszy odcinek został już wyemitowany. Co ciekawe jest to pierwsza od dwudziestu lat nieangielskojęzyczna produkcja prezentowana na antenie tej stacji. Do serialu dodane zostały napisy, co może spotkać się z różnym odbiorem w Wielkiej Brytanii.

Serial „The Returned” opowiada o grupie ludzi z małego alpejskiego miasteczka, która powraca do domu po wielu latach. Okazuję się, że nikt z nich nie jest świadomy tego, ze zmarli [każdy w wyniku różnych zdarzeń] i od ich śmierci minęło już kilka lat. Każdy z nich stara się powrócić do życia, które prowadził, co nie jest takie proste. Wraz z ich powrotem zaczęły dziać się dziwne i niewytłumaczalne rzeczy.

Dramat „The Returned” zapowiada się ciekawie. Nie jest to nowość, bo francuskie Canal+ pokazywało tę produkcję w zeszłym roku, jednak nie jest to znany serial. Pierwszy sezon ma 8 odcinków, a drugi jest już zaplanowany i będzie można go obejrzeć w 2014 roku.

Kategorie: News, The Returned