News

Wszechstronny Johnny przedstawia nowy „style”.

Znany i lubiany Johnny Depp, który już był niemal każdą postacią w filmach, powróci niedługo na ekrany kin w nowym filmie Tim Burtona.

„Dark Shadows” brzmi oryginalny tytuł tej produkcji.  Aktor wcieli się w postać wampira o imieniu Barnabas Collins, który po przemianie w „pijawkę”, spędził 200 lat w trumnie i ujrzał „światło dzienne” dopiero w latach 70-tych. Film jest oparty na operze mydlanej o tej samej nazwie, której autorem jest pisarz-specjalista od horrorów Seth Grahame-Smith.

Wywórnia wydała własnie kolejne zdjęcia przedstawiające głównego bohatera oraz z planu filmowego:

Depp jako Barnabas Collins

Depp jako Barnabas Collins

Filmowa "rodzinka" w komplecie.

Filmowa "rodzinka" w komplecie.

A o to kilka zdjęć  z pracy nad filmem, który zawita do amerykańskich kin, dnia  11 maja 2012 roku:

To nie jest pierwszy film wydany przez „spółkę” Burton-Depp. Para artystów pracuję już razem od początku lat 90-tych i wydała już kilka przebojowych hitów filmowych takich jak: „Edward Nożycoręki”, „Ed Wood” czy „Jeździec bez Głowy”.

Kategorie: Filmy, News
  • Anonim

    Cały czas mam do nadrobienia jeszcze „Sweeney’a”. Jeden z nowszych filmów tej „pary” – Gnijąca Panna Młoda, był wg. mnie średni, ale najnowsze dzieło obejrzę z pewnością!

    • Gosia Kika

      Sweeney Todd zdecydowanie trzyma reprezentatywny poziom. Ten film trzeba zobaczyć i to ze względu na wszystkie świetnie wykreowane postaci, które się w nim pojawiają.