News

Nowy serial Kevina Smitha na horyzoncie… od AMC!

Po szybkim upadku serialu „Reaper”, Kevin Smith powraca z nową produkcją. Jay i Cichy Bob (znów) kontratakują?!

„Secret Stash” (Sekretna skrytka) to zarówno roboczy tytuł jak i nazwa sklepu z komiksami Jay’a & Silent Bob’a (filmowe alter ego samego Kevina). Dla fanów twórczości Smith’a (do których sam jak najbardziej się zaliczam), jest to ogromnie pozytywna wiadomość, bo ciągle jeszcze tkwii w nas nadzieja, że po ostatnich słabszych latach (współpraca przy filmie „Cop Out” czy wspomniany tv show „Reaper”), nasz reżyser jeszcze powróci z czymś wartym uwagi. Bardzo wiele nadzieji, daje również fakt, że za serial wzięła się najlepsza moim zdaniem obecnie stacja amerykańska – AMC (tak… ci od „Breaking Bad”, „Mad Men” czy „Walking Dead”).

Tak więc stacja dostała oficjalnie zielone światło już jakiś czas temu i teraz jedynie czekamy na premierę pilota, a ta była planowana na „wczesny 2012” czyli należy spodziewać się niespodziewanego!

Godzinno-odcinkowy serial, ma opowiadać historię lokalnego sklepiku z komiksami, z czasów swojej świetności. Gdy takie miejsca były wręcz kultowymi miejscami spotkań, sprzedaży, wymiany oraz ogólnie fajnych rzeczy.