News

„Latający Cyrk” wzniesie się ponownie?

Ku mej radości i zapewne wielu fanów dobrego humoru ta wiadomość sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech od ucha do ucha.

Monty Phyton powróci! Panowie, którzy już za życia stali się legendą i odznaczyli wielkie piętno na sposobie prezentowania humoru, postanowili powrócić z nowym projektem.

Początkowo wydawałoby się, że całe zajście to jakiś kolejny żart ze strony Brytyjczyków. Jednak jak się okazuję Terry Jones, jeden z członków ekipy, w udzielonym wywiadzie dla gazety „Variety” potwierdził te pogłoski. Żyjący członkowie ekipy – John Cleese, Terry Jones, Terry Giliam, Eric Idle oraz Michael Palin (w 1989 zmarł  szósty komik, Grahama Chapman)  nakręcą kolejny pełnometrażowy film science fiction zatytułowany „Absolutely Anything”. Data premiery najnowszej produkcji nie jest jeszcze ustalona. Nie jest też do końca potwierdzone czy będzie to oficjalny film „Pythonów”. Komicy wielokrotnie spotykali się na planach filmów i seriali, które były poza światem „Latającego Cyrku”  (np. „Bandyci Czasu” z 1981 roku).

Monty Python A.D 2012

Niemniej jednak będzie to czwarty kinowy film, gdzie cała grupa brała udział w produkcji (poprzednie filmy to „Monty Python i Święty Graal”, „Żywot Briana” oraz „Sens życia według Monty Pythona”). W dorobku grupa ma także  serial opierający się na gagach – „Latający Cyrk Monty Pythona”, dzięki któremu zyskała światową popularność.

Kategorie: Filmy, News
  • Anonim

    to jest najbardziej mega mega mega… MEGA wiadomość ostatnich lat! Dosłownie – uśmiech od ucha do ucha 🙂

  • ola

    nobody expected …

  • pacwik

    Ciekawe, czy nadal bedzie smiesznie 🙂